Zpět

   Mixy 2010

   Mixy 2009

   Mixy 2008

   Mixy 2007

   Home

2010

Poučen z loňska jsem se dostatečně oblékl a dokonce i stihl slavnostní start. Fantazie se opět rozbujela a zahájení tak bylo doslova na gráni fantástiki. Sportovci byli vybaveni sklenicemi s jakýmsi zeleným alkoholem, značně odporným, a led se ponořil do tmy. Po dramatické pauze se vyvalila oblaka mlhy a z ní se vypotáceli marťani a marťanky i s marťánčaty v příléhavých stříbřitých úborech s tykadélkami, s kameny v rukou, které posléze předali poněkud zkoprnělým  pozemšťanům a mně došlo, proč jsou v ledu zalité hvězdy. Taky jsem pochopil, proč byla nalévána ona zelená kapalina: protože marťani maji, jak známo, vnitřnosti zelené a jedinou vnitřností, kterou slušný člověk ukazuje veřejnosti, je jazyk, bylo v rámci globalizace a multikulti trendů nutno tento poněkud upravit do zelena. Že po požití také trochu dřevěněl, to už je jen vedlejší detail. V každém případě to marťankám slušelo převelice a dostalo se jim hojného osahávání a dotazů na kvalitu štófu jejich hvězdných rób.

 

     

Zelená tekutina však musela být opravdu silná, neboť kromě toho, že barvila jazyky,  měla i mnohem zajímavější účinky. Samotní hráči cítili, že curling musí být atraktivnější. Snažili se do hry vnést více adrenalinu a akčních prvků. No, všechno se nepodařilo domyslet až do konce, ale pokus byl nadějný.

Co se hry týká, to už byla jiná píseň. V pátek to ještě šlo dobře, v sobotu už hůře a v neděli bylo zle. Cosi se v ledě porouchalo a kameny místo aby klouzaly, tak začaly přimrzat. Pořád to sice muselo být lepší než na Marsu, i když mám stále dojem, že curling z Marsu asi nepochází. Tím pádem bylo po srandě a  turnaj se musel zrušit a přeložit do Prahy. Což je škoda, některé věci bývají nevratné.

 

 


   Zpět

   Mixy 2010

   Mixy 2009

   Mixy 2008

   Mixy 2007

   Home
           

2009

Ač poučen z loňska jsem se letos zřejmě dostatečně neoblékl. Možná to také bylo důsledkem nevhodného pitného režimu. Absence horkého grogu - důsledek to nedokonalostí zákona o provozu na pozemních komunikacích - zřejmě vedla k závažným zdravotním problémům, lidově zvaným rýma jak sviňa. Tím pádem jsem kromě úvodních zápasů nic neviděl, což je škoda, protože tradičně apartní sukničky jednoho z týmů slibovaly opět slušnou podívanou. Nicméně výsledky jsou kompletně tady, gratuluji. No a fotky z prvního dne jsou zase tuhle. Jen mě mrzí, že jsem prošvihl zahájení, neboť ústředním tématem byl máj, láska a vůbec, jak bylo zřejmé ze stovek srdíček rozesetých po ledě - valstně pod ledem. No, alespoň jedna fotka ale vznikla.

 


   Zpět

   Mixy 2010

   Mixy 2009

   Mixy 2008

   Mixy 2007

   Home
           

2008

Poučen z loňska, teple jsem se oblékl a vydal se sledovat letošní Mixy Brno. Valící se šutráci obhajovali třetí místo ve stejném složení jako loni. Oblečeni opět do slušivých sukének  všem ukazovali, že nohy mohou být krásné i neoholené.

 

 

 

Obhajoba loňského loňského umístění dobře začala a zdárně pokračovala, ale pak se to nějak zadrhlo, ve finále přišla prohra a loňský výsledek se neopakoval. Všechny výsledky můžete najít tady, pokud se v tom vyznáte. Mistrovský titul však tak jako tak získalo Brno, huráááá.

 

 

Martina v druhém týmu štěstí neměla, zřejmě podcenili přípravu, protože morálně volní aspekty jejich výkonu byly veskrze pozitivní.

Click for next page!


   Zpět

   Fotky 2009

   Fotky 2008

   Mixy 2007

   Home