back to main pagezpět na obsah

Mistrovství republiky 2010 - turnaj v Brně

Mistrovství republiky finále Brno 2007

Turnaje 2006:  Brno   

Brno 2006

klikni na pokračování

Fotky z turnaje superveteránů v Brně, únor 2006

První turnaj letošního ročníku Mistrovství ČR v odbíjené superveteránů se poprvé konal i v Brně. Organizátoři byli samotní hráči brněnské Sešlosti, tedy především ti sešlejší. Vše měla pod palcem Jarka Ovesná, která průběh turnaje kormidlovala až ke zdárnému konci.  V tělocvičně na veterině hrálo třináct družstev, která hrála s nasazením u veteránů obvyklým, takže se záhy podařilo vypít i všechno pivo.

 

Další obrázky - klikni!

Mikulov 2005

V Mikulově u Edy se slavilo. Druhé místo ve finále v Liberci bylo velkým úspěchem. Stříbrné medaile jsme sice ještě neměli, dostali jsme je až na turnaji v Brně, ale víno bylo jako my ještě mladé, lahodné a plné života.

 

Chleny 2005

klikni na pokračování

Fotky z turnaje superveteránů v Chlenech, červen 2005

Na turnaj jsme jeli jako jistí finalisté. Hráli jsme uvolněně a soustředili se spíše na mimosportovní prožitky a požitky. Výsledné páté místo bylo proto příjemným překvapením.

Turnaje 2005:  Liberec    Tanvald     Hradec Králové     Čelákovice     Chleny   

Mistrovství ČR 2004:  Epilog   

 

 


back to main page

 

 

Čelákovice 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Čelákovicích 2005

První turnaj na antuce. Počasí tentokrát přálo, nepršelo, zato vydatně hrálo slunko. Bylo nás zase jen sedm, neboť někteří neodpovědní jedinci se různě vymlouvali, jeden na srážku s autem, druhý zase na srážku se šéfem, jeden dokonce na svatbu (a ještě ne svoji!). Výsledky však nebyly špatné, i když Budějovice zase vyhrály. Potvrdili jsme tak definitivně postup do finále a do Chlenů už můžeme jet s klidem a hrát jen pro radost, bodů je dost.


back to main page

 

Hradec Králové 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Hradci v dubnu 2005

V Hradci Králové jsme v poslední době obvykle dopadali špatně. Také tentokrát to nevypadalo nijak růžově. Milan se nechal srazit na kole autem. Karel přiběhl na poslední trénink před turnajem v montérkách a výmluvou, že má moc práce. A Jarda si hned na začátku hry zrušil rameno. A to nemluvím a dalších, kteří se omluvili už předtím. Nakonec nás tedy odjelo jen sedm.  Jedinou výhodou bylo vědomí, že máme nahráno. Nakonec bylo všechno jinak. Bez zásadních potíží jsme prošli základní skupinou. To už jsme mohli skončit nehůř šestí, což se v Hradci už dlouho nepovedlo. Také semifinále jsme zvládli. To už jsme toho měli všichni plné zuby a tak finále s Budějovicemi jsme už vyhrát nedokázali.


back to main page

 

Tanvald 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Tanvaldu březen 2005

Dlouhá cesta do Tanvaldu se vyplatila. Uhráli jsme třetí místo, když jsme bez zaváhání vyhráli skupinu. V mezikole jsme narazili na Budějovice, které nás tentokrát přesvědčivě přehrály. V posledním zápase už jsme opět lehce vyhráli a dostali se do čela celkového pořadí.


back to main page

 

 

Liberec 2005

Fotky z turnaje superveteránů v Liberci, únor 2005

K turnaji samotnému není moc co dodat. Jako úřadující mistři republiky jsme měli docela příjemné vylosování. Vyhráli jsme všechny zápasy, přesto jsme nakonec skončili díky trochu podivnému hracímu systému o čtyři balony až druzí.

Jeden z pěkných signálů

klikni na větší obrázek

klikni na větší obrázek

klikni na větší obrázek

 

 


back to main page

 

Ročník 2004

Z vítězného ročníku 2004 tu žádné fotky nenajdete, protože je nemám (ledaže byste nějaké dodali). Taky jsme nedostali žádné medaile, tedy v roce 2004 ne. Až po dvou letech se svaz rozkýval a medaile předal, viz zde. Naštěstí se všichni dožili...

A takhle plody našeho celoročního snažení vypadají

back to main page                                                  back to main page