Rezavý mužíček - Jedovnice 2018

už 33. ročník 


... není důležité vítězit, ale setkávat se...

 
Výsledky

 


home

 


ročník 1988

 


ročník 2001

 


ročník 2004

  ročník 2010ročník 2011


ročník 2013


ročník 2014


ročník 2015


ročník 2016
ročník 2017Rezavý mužíček je nejstarším triatlonem u nás na Moravě. Letošní 33. ročník opět provázelo krásné počasí, rybník byl už plný a voda teplá Za naši rodinu tentokrát závodil jeden borec (a nakonec i vyhrál). Pozdní příjezd s vnukem vysvětluje absenci fotek ze závodu mužů a také z premiéry lineárního žentouru. Sebestředný se touto technickou novinkou pokusil navázat na vynálezy českého génia Járy C. To se mu při jeho (tedy Sebestředného) píli, invenci a přirozené inteligenci*  podařilo - žentour,  jak tradice vyžaduje, opravdu nefungoval a na má slova opět došlo. Nepociťuji přirozeně žádnou škodolibou radost, pouze se podivuji nad tím, že ke kladce byl přidělen Růža, kterému ke všemu nebyl odebrán mobilní telefon. Ostatně ani zařazení Jardy mezi voly nebylo příliš moudré, už s ohledem na podmínky sázky.

* IQ oficiálně testováno, ovšem Jarda Jelínek je ještě inteligentnější. Ještě vyšší IQ prokázali všichni ostatní, kteří vědí své a infantilní test odmítli.Aspoň jednoho závodníka z hlavní kategorie jsem  ještě stihl vyfotit
 
 Start dámské sekce už není co býval, přehlídka v plavkách na molu se opět nekonala a zklamání přihlížejících bylo veliké.
Závod dětí vyvolával největší emoce hlavně u realizačních týmů


Stroje byly k vidění různé


Těsný dojezd vyžadoval cílovou fotografii


Bohaté ceny ...


... a slastný pocit na bedně

      
Sláva vítězům ....                                                                        ..... a čest poraženým

Všechny fotky ročníku 2018 jsou zde

home

mail me