home

Čtvrtý countrybál  úspěšně zakončil brněnskou plesovou sezonu. Je vidět, že pro organizátory se již stává téměř rutinní záležitostí. Volba padla tentokrát na Juliánov, sál byl přiměřeně plný a hudba hrála - co více si přát?

Tak třeba hudba. Už to není, co bývalo. Žádný adrenalin. Dříve každý napjatě s
ledoval, kdy to housle začnou vrzat či Jiřoušek nasadí vlastní intonační linku, a pak mohl ulehčeně zatleskat, anebo zatleskat a tvářit se jako znalec, co si toho všiml.  Tohle se nějak vytratilo.

Celebrity se letos dostavily - tím mám na mysli hlavně Růžu. Stihl se vrátit z cest, to chce pochvalu.  I nějaké atrakce byly - třeba náš aviatik se pokusil vypustit dron, zatím je ale na počátku a překonává potíže, které bratři Wrightové vyřešili teprve v minulém století.


Hlavní atrakcí, která - troufám si tvrdit - přilákala polovinu platících diváků, však byla etuda zvaná mezi zasvěcenými STŘÍHAT-HOLIT.  Oba aktéři  se zdáli docela nervozní a počínal se u nich projevovat neurastenický třes v důsledku razatního hladovění. Jejich hra tak dostávala zvláštní údernost v případě Kolibříkovy kytary, nemluvě o lkavém tremolu houslí.

STŘÍHAT-HOLIT. Vysvětlení je zde 
   


Poslední pohledy na vlasaté aktéry
         
  Nástup borců. Vše, co něco váží, musí zmizet. Ano, dámy, Přema je pod tyvekem naostro.


Odborný dohližitel
       
        Přema:  138,9 kg živé váhy                           Kolibřík: 138,8 kg
Oficiální výsledková tabule říká, že stříhat se bude, holit není co

  Tady by už holič
mohl
přestat, esteticky by kolibřík vypadal
zcela špičkově
Přema, spokojený s předposledním místem, si dává první pivo, zatímco holič se činí

                           Dokonáno jest!


    
Zázemí, které Danuška připravila pro svého borce, ukazuje,  jak to má Přema při zvládání svého bříška (tedy spíše břucha) složité. Zatímco Kolibřík se během hubnutí, věřte tomu nebo ne, stal vegetariánem čili býložravcem, Přemu hned po výhře čekala sladká odměna. Zato Kolibřík se na chlebíčky nemohl podívat ani z dálky.Nový člen kapelyFotky
 
home

mail me